Gazete Emek- AKP'nin kurucularından Bülent Arınç'ın yeğeni Ezgi Akgun Biber, Demokrat Parti’ye katılarak siyasete atıldığını duyurdu.

Biber, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda "Güzel ülkemin her köşesinden yükselen adalet çığlıklarına daha fazla duyarsız kalmamak adına bugün itibari ile daha özgür siyaset yapabileceğime ve duyulmak istenenleri değil de, gerçekleri özgürce konuşabileceğime inandığım Demokrat Parti’ye katıldım. Yeter! Söz milletindir!" açıklamasını yaptı.

Gülten Kaya'dan Ahmet Kaya'ya çatal fırlatan Erdal Acar'ın tutuklanmasına ilişkin yorum: "Parmak sallayan vatanperver!"

ARINÇ, SON OLARAK 'KRAL ÇIPLAK' AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

AKP'ye yönelik eleştirilerini gizlemeyen Bülent Arınç, son olarak geçtiğimiz haftalarda "Türk Demokrasi Vakfı; Yeniden" başlıklı toplantıya katılmış ve burada, "Majestelerinin gazetecileriyle bazen baş başa gelirler havanın güzelliğinden suyun berraklığından bahsederler. O sırada da bazı ufak tefek şeyler konuşurlar. Zannedersiniz ki bir şey söyledi. Majestelerinin gazetecilerine havanın güzelliğinden, suyun berraklığından bahsetmek yeterli değil. Öksürmenin zamanıdır, bağırmanın zamanıdır, 'kral çıplak' demenin vaktidir" açıklamasını yapmıştı.