• DOLAR 32,29 %-0.08
  • EURO 35,20 %0.59
  • ALTIN 2.401,14 %-0.58
  • BİST100 10.166 %0.00
  • BITCOIN 67.100 %0.15
  • ETHERIUM 3.491 %-0.88
24°
İstanbul Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

05:16 saat

13 June 2024

6 Zi’l-Hicce 1445
Müminlerin en hayırlıları, kanaatkâr olanlarıdır, en şerlileri de tamahkâr (açgözlü) olanlarıdır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:24

Güneş

05:24

Öğle

13:09

İkindi

17:09

Akşam

20:44

Yatsı

22:35

İstanbul Namaz Vakitleri

İstanbul Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
13 Jun Thu 6 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:24 13:09 17:09 20:44 22:35
14 Jun Fri 7 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:24 13:09 17:09 20:45 22:35
15 Jun Sat 8 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:24 13:10 17:09 20:45 22:36
16 Jun Sun 9 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:24 13:10 17:10 20:45 22:36
17 Jun Mon 10 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:24 13:10 17:10 20:46 22:37
18 Jun Tue 11 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:10 17:10 20:46 22:37
19 Jun Wed 12 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:10 17:10 20:46 22:38
20 Jun Thu 13 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:11 17:11 20:47 22:38
21 Jun Fri 14 Zi’l-Hicce 1445 03:24 05:25 13:11 17:11 20:47 22:38
22 Jun Sat 15 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:25 13:11 17:11 20:47 22:38
23 Jun Sun 16 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:26 13:11 17:11 20:47 22:39
24 Jun Mon 17 Zi’l-Hicce 1445 03:25 05:26 13:12 17:11 20:47 22:39
25 Jun Tue 18 Zi’l-Hicce 1445 03:26 05:26 13:12 17:12 20:47 22:39
26 Jun Wed 19 Zi’l-Hicce 1445 03:26 05:27 13:12 17:12 20:47 22:39
27 Jun Thu 20 Zi’l-Hicce 1445 03:27 05:27 13:12 17:12 20:47 22:38
28 Jun Fri 21 Zi’l-Hicce 1445 03:27 05:27 13:12 17:12 20:47 22:38
29 Jun Sat 22 Zi’l-Hicce 1445 03:28 05:28 13:13 17:12 20:47 22:38
30 Jun Sun 23 Zi’l-Hicce 1445 03:29 05:28 13:13 17:13 20:47 22:38
1 Jul Mon 24 Zi’l-Hicce 1445 03:29 05:29 13:13 17:13 20:47 22:37
2 Jul Tue 25 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:29 13:13 17:13 20:47 22:37
3 Jul Wed 26 Zi’l-Hicce 1445 03:31 05:30 13:13 17:13 20:47 22:37
4 Jul Thu 27 Zi’l-Hicce 1445 03:32 05:30 13:14 17:13 20:47 22:36
5 Jul Fri 28 Zi’l-Hicce 1445 03:33 05:31 13:14 17:13 20:47 22:36
6 Jul Sat 29 Zi’l-Hicce 1445 03:34 05:32 13:14 17:13 20:46 22:35
7 Jul Sun 30 Zi’l-Hicce 1445 03:35 05:32 13:14 17:13 20:46 22:34
8 Jul Mon 1 Muharrem 1446 03:36 05:33 13:14 17:13 20:46 22:34
9 Jul Tue 2 Muharrem 1446 03:37 05:34 13:14 17:13 20:45 22:33
10 Jul Wed 3 Muharrem 1446 03:38 05:34 13:15 17:13 20:45 22:32
11 Jul Thu 4 Muharrem 1446 03:39 05:35 13:15 17:13 20:44 22:31
12 Jul Fri 5 Muharrem 1446 03:41 05:36 13:15 17:13 20:44 22:30
13 Jul Sat 6 Muharrem 1446 03:42 05:36 13:15 17:13 20:43 22:29