• DOLAR 32,83 %-0.09
  • EURO 35,69 %-0.08
  • ALTIN 2.550,41 %0.21
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 66.113 %-0.28
  • ETHERIUM 3.432 %0.06
26°
Bayburt Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

03:37 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Kim bir hastayı veya Allah için sevdiği kardeşini ziyaret ederse, bir melek, ona şöyle nidâ eder: "Ne iyi yaptın, yürüdüğün yol ne hoş, (bu ziyaretle) Cennet’te kendine bir köşk hazırladın!" (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:16

Güneş

05:03

Öğle

12:31

İkindi

16:26

Akşam

19:49

Yatsı

21:27

Bayburt Namaz Vakitleri

Bayburt Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:16 05:03 12:31 16:26 19:49 21:27
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:18 05:04 12:31 16:25 19:48 21:26
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:19 05:05 12:31 16:25 19:47 21:25
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:21 05:05 12:31 16:25 19:46 21:23
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:22 05:06 12:31 16:25 19:45 21:22
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:24 05:07 12:31 16:24 19:44 21:20
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:25 05:08 12:31 16:24 19:43 21:19
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:26 05:09 12:31 16:24 19:42 21:17
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:28 05:10 12:30 16:24 19:41 21:16
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:29 05:11 12:30 16:23 19:40 21:14
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:31 05:12 12:30 16:23 19:39 21:13
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:32 05:13 12:30 16:22 19:38 21:11
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:34 05:14 12:30 16:22 19:36 21:10
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 03:35 05:15 12:30 16:22 19:35 21:08
7 Aug Wed 1 Safer 1446 03:37 05:16 12:30 16:21 19:34 21:06
8 Aug Thu 2 Safer 1446 03:38 05:17 12:30 16:21 19:33 21:05
9 Aug Fri 3 Safer 1446 03:40 05:18 12:30 16:20 19:32 21:03
10 Aug Sat 4 Safer 1446 03:41 05:19 12:29 16:20 19:30 21:01
11 Aug Sun 5 Safer 1446 03:42 05:20 12:29 16:19 19:29 21:00
12 Aug Mon 6 Safer 1446 03:44 05:21 12:29 16:19 19:28 20:58
13 Aug Tue 7 Safer 1446 03:45 05:21 12:29 16:18 19:27 20:56
14 Aug Wed 8 Safer 1446 03:47 05:22 12:29 16:17 19:25 20:54
15 Aug Thu 9 Safer 1446 03:48 05:23 12:29 16:17 19:24 20:53
16 Aug Fri 10 Safer 1446 03:50 05:24 12:28 16:16 19:22 20:51
17 Aug Sat 11 Safer 1446 03:51 05:25 12:28 16:16 19:21 20:49
18 Aug Sun 12 Safer 1446 03:52 05:26 12:28 16:15 19:20 20:47