• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,69 %-0.01
  • ALTIN 2.553,57 %0.33
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 66.150 %-0.6
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Aydın Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

03:04 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
(Bir iş yapmaya) azmettiğin zaman Allâhü Teâlâ’ya tevekkül et. Zira Allâhü Teâlâ, tevekkül eden kullarını sever. (Âl-i İmrân Sûresi, 159)

İmsak

04:19

Güneş

05:59

Öğle

13:20

İkindi

17:11

Akşam

20:32

Yatsı

22:05

Aydın Namaz Vakitleri

Aydın Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:19 05:59 13:20 17:11 20:32 22:05
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:20 05:59 13:20 17:11 20:31 22:03
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:21 06:00 13:20 17:11 20:30 22:02
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:23 06:01 13:20 17:11 20:29 22:01
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:24 06:02 13:20 17:10 20:29 22:00
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:25 06:03 13:20 17:10 20:28 21:58
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:26 06:03 13:20 17:10 20:27 21:57
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:28 06:04 13:20 17:10 20:26 21:56
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:29 06:05 13:20 17:09 20:25 21:54
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:30 06:06 13:20 17:09 20:24 21:53
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:31 06:07 13:20 17:09 20:23 21:52
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:33 06:08 13:20 17:08 20:22 21:50
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:34 06:09 13:20 17:08 20:21 21:49
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:35 06:09 13:20 17:08 20:20 21:47
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:37 06:10 13:19 17:07 20:19 21:46
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:38 06:11 13:19 17:07 20:18 21:44
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:39 06:12 13:19 17:07 20:16 21:43
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:40 06:13 13:19 17:06 20:15 21:41
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:42 06:14 13:19 17:06 20:14 21:40