• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,69 %-0.01
  • ALTIN 2.553,57 %0.33
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 66.150 %-0.6
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Kocaeli Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

03:15 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Resûlullah (s.a.v.) buyurdular: “Kimde şu üç şey bulunursa sevâbı hak eder ve imanını kemâle erdirmiş olur: İnsanlar arasında geçinebileceği (güzel) ahlâk, Allâhü Teâlâ’nın haram kıldıklarından kendisini menedecek verâ ve cahilin cahilce hareketlerini defedebileceği hilim (yumuşak huyluluk).” (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:55

Güneş

05:43

Öğle

13:12

İkindi

17:08

Akşam

20:31

Yatsı

22:11

Kocaeli Namaz Vakitleri

Kocaeli Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:55 05:43 13:12 17:08 20:31 22:11
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:56 05:44 13:12 17:08 20:30 22:10
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:58 05:44 13:12 17:07 20:29 22:08
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:59 05:45 13:12 17:07 20:28 22:07
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:00 05:46 13:12 17:07 20:27 22:06
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:02 05:47 13:12 17:06 20:26 22:04
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:03 05:48 13:12 17:06 20:25 22:03
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:05 05:49 13:12 17:06 20:24 22:01
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:06 05:50 13:12 17:05 20:23 22:00
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:08 05:51 13:12 17:05 20:22 21:58
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:09 05:52 13:12 17:05 20:21 21:56
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:11 05:53 13:11 17:04 20:20 21:55
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:12 05:54 13:11 17:04 20:19 21:53
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:14 05:55 13:11 17:03 20:18 21:51
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:15 05:56 13:11 17:03 20:16 21:50
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:17 05:57 13:11 17:02 20:15 21:48
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:18 05:58 13:11 17:02 20:14 21:46
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:20 05:59 13:11 17:01 20:13 21:45
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:21 06:00 13:11 17:01 20:11 21:43
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:23 06:01 13:10 17:00 20:10 21:41
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:24 06:02 13:10 17:00 20:09 21:39
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:26 06:03 13:10 16:59 20:07 21:38
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:27 06:04 13:10 16:58 20:06 21:36
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:29 06:05 13:10 16:58 20:05 21:34
17 Aug Sat 11 Safer 1446 04:30 06:06 13:09 16:57 20:03 21:32
18 Aug Sun 12 Safer 1446 04:32 06:07 13:09 16:57 20:02 21:30
19 Aug Mon 13 Safer 1446 04:33 06:08 13:09 16:56 20:00 21:28
20 Aug Tue 14 Safer 1446 04:34 06:09 13:09 16:55 19:59 21:27
21 Aug Wed 15 Safer 1446 04:36 06:10 13:08 16:54 19:57 21:25
22 Aug Thu 16 Safer 1446 04:37 06:11 13:08 16:54 19:56 21:23