• DOLAR 32,84 %-0.07
  • EURO 35,67 %-0.09
  • ALTIN 2.551,01 %0.23
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 65.701 %-1.53
  • ETHERIUM 3.460 %0.19
26°
Bitlis Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

03:50 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Ümmetim hakkında en çok korktuğum kimse, ilmi (sadece) dilinde olan (itikadı bozuk, ilmiyle amel etmeyen) münafıklardır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:19

Güneş

05:00

Öğle

12:23

İkindi

16:15

Akşam

19:36

Yatsı

21:10

Bitlis Namaz Vakitleri

Bitlis Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:19 05:00 12:23 16:15 19:36 21:10
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:20 05:01 12:23 16:15 19:35 21:09
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:22 05:02 12:23 16:15 19:35 21:08
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:23 05:03 12:23 16:14 19:34 21:06
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:24 05:03 12:23 16:14 19:33 21:05
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:25 05:04 12:23 16:14 19:32 21:04
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:27 05:05 12:23 16:14 19:31 21:02
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:28 05:06 12:23 16:13 19:30 21:01
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:29 05:07 12:23 16:13 19:29 21:00
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:31 05:08 12:23 16:13 19:28 20:58
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:32 05:09 12:23 16:13 19:27 20:57
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:33 05:09 12:23 16:12 19:26 20:55
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:35 05:10 12:23 16:12 19:25 20:54
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 03:36 05:11 12:23 16:11 19:24 20:52
7 Aug Wed 1 Safer 1446 03:37 05:12 12:22 16:11 19:23 20:51
8 Aug Thu 2 Safer 1446 03:39 05:13 12:22 16:11 19:22 20:49
9 Aug Fri 3 Safer 1446 03:40 05:14 12:22 16:10 19:20 20:48
10 Aug Sat 4 Safer 1446 03:41 05:15 12:22 16:10 19:19 20:46
11 Aug Sun 5 Safer 1446 03:43 05:16 12:22 16:09 19:18 20:45
12 Aug Mon 6 Safer 1446 03:44 05:17 12:22 16:09 19:17 20:43
13 Aug Tue 7 Safer 1446 03:45 05:17 12:21 16:08 19:16 20:42
14 Aug Wed 8 Safer 1446 03:46 05:18 12:21 16:08 19:14 20:40
15 Aug Thu 9 Safer 1446 03:48 05:19 12:21 16:07 19:13 20:38
16 Aug Fri 10 Safer 1446 03:49 05:20 12:21 16:07 19:12 20:37
17 Aug Sat 11 Safer 1446 03:50 05:21 12:21 16:06 19:10 20:35
18 Aug Sun 12 Safer 1446 03:52 05:22 12:20 16:05 19:09 20:33