• DOLAR 32,85 %-0.05
  • EURO 35,71 %-0.03
  • ALTIN 2.548,98 %0.15
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 65.700 %-1.72
  • ETHERIUM 3.423 %-0.29
26°
Isparta Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

03:52 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Muhakkak, Şeytan şöyle dedi: "Yâ Rabbi! İzzetine yemin ederim ki ruhları cesetlerinde oldukça kullarını saptırmaktan geri durmayacağım." Allâhü Teâlâ ise şöyle buyurdu: "İzzetim ve Celâlime yemin olsun ki onlar benden mağfiret talep ettikleri müddetçe ben de onları affetmeye devam edeceğim." (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:08

Güneş

05:48

Öğle

13:09

İkindi

17:00

Akşam

20:21

Yatsı

21:53

Isparta Namaz Vakitleri

Isparta Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:08 05:48 13:09 17:00 20:21 21:53
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:10 05:49 13:09 17:00 20:20 21:52
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:11 05:50 13:09 17:00 20:19 21:51
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:12 05:50 13:09 17:00 20:18 21:50
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:13 05:51 13:09 16:59 20:18 21:48
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:15 05:52 13:09 16:59 20:17 21:47
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:16 05:53 13:09 16:59 20:16 21:46
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:17 05:54 13:09 16:59 20:15 21:45
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:19 05:54 13:09 16:58 20:14 21:43
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:20 05:55 13:09 16:58 20:13 21:42
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:21 05:56 13:09 16:58 20:12 21:40
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:22 05:57 13:09 16:57 20:11 21:39
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:24 05:58 13:09 16:57 20:10 21:38
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:25 05:59 13:09 16:57 20:09 21:36
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:26 06:00 13:09 16:56 20:08 21:35
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:27 06:00 13:08 16:56 20:07 21:33
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:29 06:01 13:08 16:56 20:05 21:32
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:30 06:02 13:08 16:55 20:04 21:30
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:31 06:03 13:08 16:55 20:03 21:29
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:32 06:04 13:08 16:54 20:02 21:27
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:34 06:05 13:08 16:54 20:01 21:25
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:35 06:06 13:08 16:53 19:59 21:24
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:36 06:06 13:07 16:53 19:58 21:22
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:37 06:07 13:07 16:52 19:57 21:21