• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,69 %-0.01
  • ALTIN 2.553,57 %0.33
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 66.150 %-0.6
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Gümüşhane Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

02:33 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Ümmetim hakkında en çok korktuğum kimse, ilmi (sadece) dilinde olan (itikadı bozuk, ilmiyle amel etmeyen) münafıklardır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:18

Güneş

05:05

Öğle

12:34

İkindi

16:29

Akşam

19:52

Yatsı

21:31

Gümüşhane Namaz Vakitleri

Gümüşhane Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:18 05:05 12:34 16:29 19:52 21:31
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:20 05:06 12:34 16:29 19:51 21:30
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:21 05:07 12:34 16:29 19:50 21:29
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:22 05:08 12:34 16:28 19:49 21:27
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:24 05:09 12:34 16:28 19:49 21:26
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:25 05:10 12:34 16:28 19:48 21:24
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:27 05:11 12:34 16:28 19:47 21:23
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:28 05:12 12:34 16:27 19:45 21:21
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:30 05:13 12:33 16:27 19:44 21:20
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:31 05:14 12:33 16:26 19:43 21:18
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:33 05:14 12:33 16:26 19:42 21:17
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:34 05:15 12:33 16:26 19:41 21:15
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:36 05:16 12:33 16:25 19:40 21:14
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 03:37 05:17 12:33 16:25 19:39 21:12
7 Aug Wed 1 Safer 1446 03:39 05:18 12:33 16:24 19:38 21:10
8 Aug Thu 2 Safer 1446 03:40 05:19 12:33 16:24 19:36 21:09
9 Aug Fri 3 Safer 1446 03:42 05:20 12:33 16:23 19:35 21:07
10 Aug Sat 4 Safer 1446 03:43 05:21 12:32 16:23 19:34 21:05
11 Aug Sun 5 Safer 1446 03:45 05:22 12:32 16:22 19:33 21:03