• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,68 %-0.04
  • ALTIN 2.552,40 %0.28
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 65.700 %-1.35
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Kayseri Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

02:27 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Dört şey, Cennet hazinelerindendir: Sadakayı gizli vermek, musibeti gizlemek, sıla-i rahim yapmak ve "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" demek. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:44

Güneş

05:26

Öğle

12:50

İkindi

16:42

Akşam

20:04

Yatsı

21:38

Kayseri Namaz Vakitleri

Kayseri Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:44 05:26 12:50 16:42 20:04 21:38
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:45 05:27 12:50 16:42 20:03 21:37
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:46 05:27 12:50 16:42 20:02 21:36
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:48 05:28 12:50 16:41 20:01 21:34
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:49 05:29 12:50 16:41 20:00 21:33
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:50 05:30 12:50 16:41 19:59 21:32
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:52 05:31 12:50 16:41 19:58 21:30
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:53 05:32 12:49 16:40 19:57 21:29
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:54 05:33 12:49 16:40 19:56 21:28
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:56 05:33 12:49 16:40 19:55 21:26
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:57 05:34 12:49 16:39 19:54 21:25
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:58 05:35 12:49 16:39 19:53 21:23
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:00 05:36 12:49 16:39 19:52 21:22
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:01 05:37 12:49 16:38 19:51 21:20
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:02 05:38 12:49 16:38 19:50 21:19
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:04 05:39 12:49 16:38 19:49 21:17
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:05 05:40 12:49 16:37 19:48 21:16
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:06 05:41 12:48 16:37 19:46 21:14
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:08 05:41 12:48 16:36 19:45 21:12
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:09 05:42 12:48 16:36 19:44 21:11
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:10 05:43 12:48 16:35 19:43 21:09
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:12 05:44 12:48 16:35 19:41 21:08
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:13 05:45 12:48 16:34 19:40 21:06