• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,68 %-0.04
  • ALTIN 2.552,40 %0.28
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 65.700 %-1.35
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Mersin Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

02:35 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Müminlerin en hayırlıları, kanaatkâr olanlarıdır, en şerlileri de tamahkâr (açgözlü) olanlarıdır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:57

Güneş

05:34

Öğle

12:53

İkindi

16:42

Akşam

20:02

Yatsı

21:32

Mersin Namaz Vakitleri

Mersin Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:57 05:34 12:53 16:42 20:02 21:32
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:58 05:35 12:53 16:42 20:01 21:31
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:59 05:36 12:53 16:42 20:01 21:30
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:00 05:36 12:53 16:42 20:00 21:29
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:02 05:37 12:53 16:41 19:59 21:28
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:03 05:38 12:53 16:41 19:58 21:27
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:04 05:39 12:53 16:41 19:57 21:25
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:05 05:39 12:53 16:41 19:56 21:24
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:06 05:40 12:53 16:41 19:55 21:23
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:08 05:41 12:53 16:40 19:55 21:22
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:09 05:42 12:53 16:40 19:54 21:20
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:10 05:43 12:53 16:40 19:53 21:19
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:11 05:44 12:53 16:39 19:52 21:17
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:12 05:44 12:52 16:39 19:50 21:16
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:14 05:45 12:52 16:39 19:49 21:15
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:15 05:46 12:52 16:38 19:48 21:13
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:16 05:47 12:52 16:38 19:47 21:12
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:17 05:48 12:52 16:38 19:46 21:10
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:18 05:48 12:52 16:37 19:45 21:09
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:20 05:49 12:52 16:37 19:44 21:07
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:21 05:50 12:51 16:36 19:43 21:06
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:22 05:51 12:51 16:36 19:41 21:04
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:23 05:52 12:51 16:35 19:40 21:03
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:24 05:53 12:51 16:35 19:39 21:01
17 Aug Sat 11 Safer 1446 04:26 05:53 12:51 16:34 19:38 21:00
18 Aug Sun 12 Safer 1446 04:27 05:54 12:50 16:34 19:37 20:58
19 Aug Mon 13 Safer 1446 04:28 05:55 12:50 16:33 19:35 20:57