• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,69 %-0.01
  • ALTIN 2.553,57 %0.33
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 66.150 %-0.6
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Muş Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

02:15 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Kim Allâhü Teâlâ’nın dininde tefakkuh ederse (dînî ilimleri öğrenirse) Allah Azze ve Celle, ona (her işinde) kâfîdir ve onu, hiç ummadığı yerden rızıklandırıverir. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:20

Güneş

05:02

Öğle

12:26

İkindi

16:18

Akşam

19:40

Yatsı

21:14

Muş Namaz Vakitleri

Muş Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:20 05:02 12:26 16:18 19:40 21:14
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:21 05:03 12:26 16:18 19:39 21:13
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:22 05:03 12:26 16:18 19:38 21:12
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:24 05:04 12:26 16:17 19:37 21:10
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:25 05:05 12:26 16:17 19:36 21:09
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:26 05:06 12:26 16:17 19:35 21:08
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:28 05:07 12:26 16:17 19:34 21:06
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:29 05:08 12:25 16:16 19:33 21:05
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:30 05:09 12:25 16:16 19:32 21:04
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:32 05:09 12:25 16:16 19:31 21:02
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:33 05:10 12:25 16:16 19:30 21:01
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:34 05:11 12:25 16:15 19:29 20:59
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:36 05:12 12:25 16:15 19:28 20:58
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 03:37 05:13 12:25 16:14 19:27 20:56
7 Aug Wed 1 Safer 1446 03:38 05:14 12:25 16:14 19:26 20:55
8 Aug Thu 2 Safer 1446 03:40 05:15 12:25 16:14 19:25 20:53
9 Aug Fri 3 Safer 1446 03:41 05:16 12:25 16:13 19:24 20:52
10 Aug Sat 4 Safer 1446 03:42 05:17 12:24 16:13 19:22 20:50
11 Aug Sun 5 Safer 1446 03:44 05:17 12:24 16:12 19:21 20:48