• DOLAR 32,87 %0.05
  • EURO 35,69 %-0.01
  • ALTIN 2.553,57 %0.33
  • BİST100 11.090 %0.00
  • BITCOIN 66.150 %-0.6
  • ETHERIUM 3.451 %-0.2
27°
Hatay Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

02:38 saat

24 July 2024

17 Muharrem 1446
Muhakkak, Şeytan şöyle dedi: "Yâ Rabbi! İzzetine yemin ederim ki ruhları cesetlerinde oldukça kullarını saptırmaktan geri durmayacağım." Allâhü Teâlâ ise şöyle buyurdu: "İzzetim ve Celâlime yemin olsun ki onlar benden mağfiret talep ettikleri müddetçe ben de onları affetmeye devam edeceğim." (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:54

Güneş

05:29

Öğle

12:47

İkindi

16:35

Akşam

19:55

Yatsı

21:24

Hatay Namaz Vakitleri

Hatay Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:54 05:29 12:47 16:35 19:55 21:24
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:55 05:30 12:47 16:35 19:54 21:23
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:56 05:31 12:47 16:35 19:53 21:22
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:57 05:32 12:47 16:34 19:52 21:20
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:58 05:32 12:47 16:34 19:52 21:19
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:59 05:33 12:47 16:34 19:51 21:18
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:00 05:34 12:47 16:34 19:50 21:17
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:02 05:35 12:47 16:34 19:49 21:16
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:03 05:35 12:47 16:33 19:48 21:14
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:04 05:36 12:47 16:33 19:47 21:13
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:05 05:37 12:47 16:33 19:46 21:12
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:06 05:38 12:47 16:33 19:45 21:10
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:07 05:39 12:46 16:32 19:44 21:09
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:09 05:39 12:46 16:32 19:43 21:08
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:10 05:40 12:46 16:32 19:42 21:06
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:11 05:41 12:46 16:31 19:41 21:05
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:12 05:42 12:46 16:31 19:40 21:04
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:13 05:43 12:46 16:31 19:39 21:02
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:14 05:43 12:46 16:30 19:38 21:01
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:16 05:44 12:45 16:30 19:37 20:59
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:17 05:45 12:45 16:29 19:36 20:58
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:18 05:46 12:45 16:29 19:34 20:56
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:19 05:47 12:45 16:28 19:33 20:55
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:20 05:47 12:45 16:28 19:32 20:53
17 Aug Sat 11 Safer 1446 04:21 05:48 12:44 16:27 19:31 20:52
18 Aug Sun 12 Safer 1446 04:23 05:49 12:44 16:27 19:30 20:50
19 Aug Mon 13 Safer 1446 04:24 05:50 12:44 16:26 19:28 20:49
20 Aug Tue 14 Safer 1446 04:25 05:51 12:44 16:26 19:27 20:47