Gazete Emek - İddiaya göre Hakan Fidan, Ali Koç ve Dursun Özbek'i arayarak, "Tü rk Silahlı Kuvvetleri’nden yetişmiş birisi olarak siz benden daha mı Atatürkçüsünüz?" dediği öne sürüldü

Ayşegül Doğan, DEM Parti ile CHP’nin uzlaşma sağladığı yerleri açıkladı

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesinin yazarı Abdulkadir Selvi, 29 Aralık 2023'te Suudi Arabistan'daki Süper Kupa finali krizine ilişkin yeni bir iddia ortaya attı.

Selvi bugünkü yazısında, Süper Kupa krizinin yaşandığı gece Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’ın Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u aradığını belirtti.

Seçimde görev alacak sandık görevlilerinin nasıl başvuracakları ve alacakları ücret belli oldu

Abdulkadir Selvi, Hakan Fidan'ın, Ali Koç ve Dursun Özbek'e, "Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yetişmiş birisi olarak siz benden daha mı Atatürkçüsünüz?" dediğini aktardı.

SÜPER KUPA KRİZİ'NDE BİLİNMEYENLER

Abdulkadir Selvi, Suudi Arabistan'daki Süper Kupa krizine ilişkin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u hedef almıştı.

Koç, Habertürk'teki yayında Selvi için, "Ulan sen zamanında FETÖ için salya sümük ağlamış adamsın, sen kimsin Fenerbahçe’yi FETÖ ile bağdaştırıyorsun" demişti.

Selvi ise, "Siz o zaman FETÖ’nün hediye ettiği ananasları yemekle meşguldünüz. Rahmetli Mustafa Koç, bir röportajında FETÖ’yle görüştüğünü anlatmıştı. FETÖ’nün ses kaydında geçen ananasları doğrulamış ve “Bana ananas yollandı. Ben de aradım teşekkür ettim. Gayet de lezzetliydi” demişti. FETÖ bana ananas göndermedi. Ali Koç siz FETÖ’nün ananaslarını yerken, ben FETÖ’yle mücadele ediyordum. FETÖ bana 17 suç duyurusunda bulundu. Senin hakkında bir suç duyurusunda bulundu mu? Benim FETÖ’ye karşı verdiğim mücadelenin zekatını versem 40 Ali Koç eder..." demişti.

Editör: Bekir GÜNEŞ