Gazete Emek - Epstein’ın pilotu Nadya Marçinko Türkiye’den kız çocuklarının ABD’ye kaçırıldığını iddia etti.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; ABD’de cinsel istismar ve fuhuş ağı kurmak suçlamasıyla tutuklanan ve cezaevinde ölü bulunan Jeffrey Epstein’in davasına ilişkin kamuoyuna açıklanan dosyalarda ‘ Türkiye’ detayı dikkat çekti. İstismara uğrayan kız çocuklarının avukatı Katherine W. Ezell’in, Jeffrey Epstein’ın özel pilotu Slovakyalı Nadya Marçinko ile gerçekleştirdiği sorgu da belgeler arasında yer aldı.

Epstein’ın cezaevindeki intiharı sonrası mağdurların açtığı davalar devam ederken ABD New York Bölge Hakimi Loretta Preska’nın kararıyla yüzlerce evrak için alınan gizlilik kararları da kaldırıldı. Epstein’ın özel pilotu Nadya Marçinko’nun Epstein’ın Türkiye’den kız çocuklarını kaçırttığı ve Amerika’ya getirdiğini söylemesi gündeme bomba gibi düştü.

“ÇOCUKLARI ABD’YE GETİRDİK”

Epstein’in özel pilotu Nadya Marçinko, bu pedofili ağına katmak üzere hem Türkiye’den hem de Çekya’dan çocukların kaçırıldığını ve bu çocukların pedofili ağında kullanıldığını söyledi.

DEPREM BÖLGESİNDEN ÇOCUK MU KAÇIRDILAR?

Kan donduran iddialar sonrası akıllara ABD eski Başkanı Bill Clinton ve 1999 Yalova Depremi’ne ilişkin iddialar geldi. 1999 depremi sonrası Türkiye’ye gelip dünya ajanslarına fotoğraflar veren Clinton’ın ABD’ye dönüşü sonrası, deprem bölgesindeki bazı çocukların kaybolduğu bildirilmişti.

AİLELER YILLARCA ÇOCUKLARINI ARADI

Şampiyonlar Ligi şampiyonu bir kez daha Real Madrid oldu Şampiyonlar Ligi şampiyonu bir kez daha Real Madrid oldu

Tüm Türkiye’yi yasa boğan 17 Ağustos 1999 depremi sonrası kaybolan çocukların ailelerini feryadı yıllarca dinmemişti. Arkalarında bıraktıkları pek çok soru işaretiyle “depremin kayıp çocukları” olarak hafızalara kazınan çocuklar, Marçinko’nun itirafı sonrası yeniden gündeme oturdu.

Bill Clinton‘ın deprem bölgesini ziyaretinden hemen sonra kaybolan çocukların, Marçinko’nun “Türkiye’den çocuk kaçırdık” itirafıyla ilişkili olmasından şüphe ediliyor.

Editör: Bekir GÜNEŞ