Adnan Oktar ile ilgili dikkat çeken detaylar: Bir ayda 252 kadın avukatla görüştü Adnan Oktar ile ilgili dikkat çeken detaylar: Bir ayda 252 kadın avukatla görüştü

Gazete Emek - Artı Gerçek’den Mazlum Bucuka’nın ulaştığı üyeler, “Değerimiz Şeyh Said hakkında söylenenlerin ardından burada durmamızın bir anlamı kalmamıştır” dedi.

Kayyım yönetimindeki Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin yapılacak yeni yola Şeyh Said Bulvarı adını vereceğini duyurmasının ardından başlayan tartışmalar devam ediyor. Son olaylardan biri de Bingöl’de Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) teşkilatında yaşandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuyla ilgili söylediği “Bir isyan elebaşının adeta bir kahraman olarak tanım ve telaffuzu sabır taşımızı çatlatmıştır. Hınıslı Said bir vatan hainidir, yaşadığı dönemin terörist başıdır” sözleri teşkilatı ikiye böldü. Bingöl Belediyesi MHP’li Meclis üyeleri Ahmet Bukan, Ramazan Susadı ve Mehmet Sayit Günergök, Bahçeli’nin sözlerini reddederek meclis üyeliğinden istifa etti.

Editör: Bekir GÜNEŞ