Gazete Emek / Suudi yetkililerin Süper Kupa maçında Atatürk'lü formalara ve "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" pankartına yer vermemesi üzerine Fenerbahçe ve Galatasaray sahaya çıkmadı ve Türkiye'ye döndü.

TFF yetkilileriyle yapılan görüşmelerde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Atatürk yoksa Türkiye yok, biz de yokuz, maç da yok" diye sinirlenerek odayı terk ettiği iddia edildi.

Türk milli takımı Avrupa Şampiyonasına veda etti Türk milli takımı Avrupa Şampiyonasına veda etti

HABERİ OKU: Zeytinyağında sahtecilik arttı! Uzmanlar gerçek zeytinyağı ile sahte zeytinyağı arasındaki farkları anlattı

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi Ali Koç'u hedef alan bir habere imza attı. Yeni Akit, web sitesinde yer alan haberde "Ortalığı Ali Koç karıştırmış! 'Maçın oynanmaması için her şeyi yaptı" başlığını kullanarak "Suudi Arabistanlı yetkililere göre Ali Koç, devamlı yeni şartlar öne sürerek bu maçın oynanmaması için gayret göstermiş. Yetkililer 'Mesele Atatürk değildi ama onu kullanarak Arapları sorumlu göstermek istedi'" ifadelerine yer verdi.Suudi yetkililerin Süper Kupa maçında Atatürk'lü formalara ve "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" pankartına yer vermemesi üzerine Fenerbahçe ve Galatasaray sahaya çıkmadı ve Türkiye'ye döndü.

TFF yetkilileriyle yapılan görüşmelerde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Atatürk yoksa Türkiye yok, biz de yokuz, maç da yok" diye sinirlenerek odayı terk ettiği iddia edildi.

İktidara yakınlığıyla bilinen Yeni Akit gazetesi Ali Koç'u hedef alan bir habere imza attı. Yeni Akit, web sitesinde yer alan haberde "Ortalığı Ali Koç karıştırmış! 'Maçın oynanmaması için her şeyi yaptı" başlığını kullanarak "Suudi Arabistanlı yetkililere göre Ali Koç, devamlı yeni şartlar öne sürerek bu maçın oynanmaması için gayret göstermiş. Yetkililer 'Mesele Atatürk değildi ama onu kullanarak Arapları sorumlu göstermek istedi'" ifadelerine yer verdi.

Editör: Bekir GÜNEŞ