Gazete Emek- Antalya’da, gazetecilik bölümü öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'ndan 5 gündür haber alınamıyordu. Azra Gülendam Haytaoğlu, cinsel istismara maruz bırakılıp, öldürülmüş olarak bulundu.İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Yurt dışından ve tek merkezden organize edilen sözde yardım kampanyası, ideolojik saiklerle, devletimizi aciz göstermek, devlet-millet birlikteliğimizi zayıflatmak amacıyla başlatılmıştır" dedi.
GÜNÜN ÖZETİ

Fahrettin Altun, yardım kampanyasını hedef aldı: Devletimizi aciz göstermek için başlatılmıştır

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Yurt dışından ve tek merkezden organize edilen sözde yardım kampanyası, ideolojik saiklerle, devletimizi aciz göstermek, devlet-millet birlikteliğimizi zayıflatmak amacıyla başlatılmıştır" dedi.

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN
5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Gülendam Haytaoğlu katledildi

5 gündür kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cansız bedeni bulundu.

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN


Pervin Buldan: Demirtaş’ı Cumhurbaşkanı yapmak için yola devam ediyoruz

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Esenyurt Meydanı’nda gerçekleşen halk buluşmasında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Buldan, "İlk seçimde iktidara gelmek ve bu ülkeyi yönetmek için Selahattin Demirtaş’ı Cumhurbaşkanı yapmak için yola devam ediyoruz." dedi. 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN


Van ve Hakkari için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji 14. Bölge Müdürlüğü, Van ve Hakkari için kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

 HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYINSüleyman Soylu: Yangını elimle söndürecek halim yok

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yangını elimle söndürecek halim yok. Biz lojistik destek sağlamakla görevliyiz" ifadelerini kullandı.

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN


Uzmanlardan 'Süper varyant' uyarısı: Her üç kişiden biri ölebilir

İngiltere'de yapılan yeni bir araştırmaya göre; Araştırmada, ölümcül varyantların birkaçının birleşmesiyle bir "süper varyant" ortaya çıkabileceği ve her üç kişiden birinin yaşamını yitireceği aktarıldı. 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN


Erdoğan'ın yangından etkilenen köyün muhtarı anlattı: Köylülere kredi teklif etmiş

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manvagat'ta yangından etkilenen Kalemler Köyü’nü ziyaret etmişti. Köy Muhtarı Mustafa Cansız, Erdoğan’ın köylerine geldiğinde “herkesin evinin yapılacağı” sözünü verdiğini belirterek, görüşmeyi aktardı.

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN