Gazete Emek- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, katıldığı televizyon programında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suriye Devlet Başkanı Esad'ın Özbekistan'da bir araya geleceğine yönelik iddiaları yalanlayan Çavuşoğlu, "Doğru değil, böyle bir şey yok. Esad da oraya davetli değil" dedi.

 

 

 

 

Rütbeleri alınan eski Emniyet Müdürü ve Kaçakçılık ve Organize Suçlar Mücadele (KOM) Dairesi Başkanı Hanefi Avcı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında suç duyurusunda bulundu. 

 

 

GÜNÜN ÖZETİ 

 

 

MHP, 35 kişinin öldüğü kazalarda sadece polis memuru için başsağlığı diledi; Tepkiler üzerine yeniden başsağlığı mesajı yayımlandı

 

 

MHP’nin Gaziantep ve Mardin’de gerçekleşen trafik kazalarında vefat eden 35 kişi içinden sadece polis memuru Yahya Ergin için başsağlığı mesajı yayımlaması tepki çekti. 

 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

Soylu'dan yeni mezun jandarma subaylara: Görevinize abdestli çıkın 

 

İçişleri Bakanı Soylu, katıldığı Jandarma ve Sahil Güvenlik mezuniyet töreninde mezun olan jandarma subaylarından göreve abdestli olarak ve Ayet-el Kürsi okuyarak başlamalarını istedi. 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

AKP mitinginde yuhalanan Bülent Arınç'tan açıklama: Kendimi muhalif olarak nitelendirmiyorum

 

 

AKP'ye yönelik son dönemde "Kral çıplak demenin zamanıdır" sözleri de dahil olmak üzere bir dizi eleştiride bulunduktan sonra Erdoğan'ın davetiyle AKP'nin Manisa mitingine katılan Bülent Arınç burada bir konuşma yaparak Erdoğan'a oy istemişti. Arınç mitinge katılanlar tarafından yuhalanmıştı.

 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

Çavuşoğlu'ndan 'Erdoğan-Esad'la görüşecek' iddiasına yanıt:Böyle bir şey yok

 

 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suriye Devlet Başkanı Esad'ın Özbekistan'da bir araya geleceğine yönelik iddiaları yalanladı. 

 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

 

Hanefi Avcı'dan Süleyman Soylu hakkında suç duyurusu 

 

Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında “görevi kötüye kullanma” ve “iftira” gerekçeleriyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

 

Yüksekten düşerek hayatını kaybeden işçiye kemer takılmaya çalışılmıştı: Arbede sonrası 35 işçi işten atıldı

 

Yalova Sefine Tersanesi'nde çalışan 19 yaşındaki Yasin Demirdağ, 17 Ağustos tarihinde yüksekten düşerek yaşamını yitirmişti. Olaya müdahale eden 35 işçinin işine son verildi. 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

 

Galericilerden 6 ay ve 6 bin kilometre şartına çözüm: Korsan taksi durakları ile anlaşıyorlar 

 

İkinci el otomobil satan işletmelerin stoktaki sıfır kilometre araçları satabilmek için korsan taksi durakları ile anlaştığı öne sürüldü. 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

 

 

 

Cansız bedeni Hezil Çayı'nda bulunmuştu: Firdevs Babat, korucu silahıyla katledildi iddiası 

 

Uludere'de katledilen 17 yaşındaki Firdevs Babat’ın cinsel saldırıya uğradıktan sonra korucu silahıyla öldürüldüğü iddia edildi. 

 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

Muğla Valiliği, Milyon Fest Fethiye'yi yasakladı 

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bu yıl 1-4 Eylül günleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Milyonfest Fethiye’nin Muğla Valiliği tarafından iptal edildiği açıkladı. 

 

HABERİN DETAYI İÇİN TIKLAYIN