Gazete Emek- ATSO meclisinin gerçekleştirdiği başkanlık ve yönetim kurulu üyelikleri seçiminde Davut Çetin için verilen 56 oyun iptalini gerçekleştiren İlçe Seçim Kurulu kararını İl Seçim Kurulu iptal etti.

 

 

İl Seçim Kurulu kararı ile Davut Çetin tekrar ATSO Başkanı oldu.

ADALET YERİNİ BULDU

 

İl Seçim Kurulu'nun kararının ardından Davut Çetin, "Adalet yerini buldu" dedi.

 

Başkan Çetin açıklamasında;

 

“Kepez İlçe Seçim Kurulu tarafından verilen yanlış karadan sonra hemen İl Seçim Kurulu’na itirazda bulunduk. Adaletin yerini bulacağından hiçbir zaman şüphemiz olmadı. Dün söylediğim gibi her üyemin helal oyunun arkasında sonuna kadar mücadele ettik. Beklediğimiz karar çıktı. Seçim sandıktan çıktığı gibi lehimize tescil edildi. Bugün geldiğimiz noktada yapılan yanlış algı ve yönlendirme çalışmaları bu kararla sonuçsuz kalmış bulunuyor. Adalet şimdi yerini buldu.

 

Sürecin en başından bu yana yanımızda olan destek veren üyemiz olan olmayan herkese teşekkür ediyorum.

 

Biz seçimden alnımızın akıyla çıktık. Bu seçim sürecinde; en başından itibaren komite seçimleri, Başkanlık ve yönetim kurulu seçimi, disiplin kurulu seçimi, TOBB delege seçimi, Yönetim Kurulu ve başkanlık seçimi ve Meclis başkanlığı seçimlerinin tümünü KIRMIZI listeler kazandı. 10 kez seçim yapılsın 10 kez aynı sonuç çıkar. Temiz olan seçimi kazandı. Hayırlı olsun”


 

Editör: TE Bilişim