Gazete Emek- AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlık sorunları nedeniyle bugün yapılacak Kırıkkale, Yozgat ve Sivas ve mitinglerine katılamayacak.

Dün gece Ülke TV- Kanal 7 ortak yayınına katılan Erdoğan, program sırasında aniden rahatsızlanmıştı. Canlı yayına bu nedenle reklam arası verilirken, aranın ardından açıklama yapan Erdoğan, "Midemi ciddi manada üşütmüşüm" demişti.

Erdoğan, bugün sağlık durumuyla ilgili Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. "Yoğun mesaisi nedeniyle rahatsızlandığını" ve doktorların tavsiyesi üzerine bugün evde istirahat edeceğini aktaran Erdoğan, geçmiş olsun dileklerinde bulunanlara teşekkür etti.

AKP'li Cumhurbaşkanı, bugün düzenlenecek mitinglere katılamayacağını belirterek, "Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir" dedi.


"HAKLARINI HELAL ETMELERİNİ RİCA EDİYORUM"

Erdoğan’ın Twitter hesabından yaptığı duyuru şöyle:

"Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.                                                                  

Bugün doktorlarımızın tavsiyesiyle evde istirahat edeceğim. Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum.

Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir.

Allah’ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz. Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sağlık, huzur ve afiyet diliyorum."

Editör: Bekir GÜNEŞ