Gazete Emek-   Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandığını duyurdu. Öte yandan Peker, "Benim anlattıklarımdan en az 50 tane hükümet düşerdi" açıklamasının ardından Süleyman Soylu'ya da seslendi ve "Ne senle ne de senin bunları yapabilmen için senin o bakanlıkta olmanı sağlayanlarla benim işim bitmez, yemin ederim bitmez" dedi.

"ANLAŞMA YAPMAYI DÜŞÜNSEYDİM TÜRKİYE'YE GELİRDİM"

Bir süredir yeni paylaşımda bulunmayan ve bu yüzdende hakkında 'anlaştı' iddiaları gündeme gelen Peker, "Eğer anlaşma yapmayı düşünseydim normal Türkiye’ye gelirdim, hiç ağzımı da açmazdım" ifadesini kullandı.

Çip krizi büyüyor! İki ülke araba üretimini durduruyor

"BENİM HASTALIĞIM BİRAZ AĞIR GEÇİYOR"

Peker'in paylaşımları şu şekilde:

"Benim hastalığım biraz ağır geçiyor, akciğerimde küçük bir bölgeye de nüfuz etmiş ancak Yüce Allah’ın izniyle bize bir şey olmaz. Biz ne savaşlar gördük, bunlar bize olsa olsa tatbikat olur. Sizlerin duası ve Yüce Allah’ın yardımı bizimle olduktan sonra hiçbir şey olmaz."

Konya’da bir Kürt aile daha ırkçı saldırıya uğradı: 1 kişi yaşamını yitirdi

"BENİ ÖLDÜRMEK BELKİ MÜMKÜNDÜR, KÜÇÜLTMEK ASLA MÜMKÜN DEĞİLDİR"

"Bazı onursuz, namussuz, şerefsiz, kahpe kursağında büyümüş, kendini gazeteci zanneden yaratıklar yine benim anlaşma yaptığımı söylemişler. Kıymetli dostlarım namus sahibi olan gazetecileri bir kenara ayırıyorum, bu şerefsizler de en az namusları maaşları kadar olan şerefsiz gazetecilerle aynı karaktere sahipler. Bu kahpelere söyleyeceğim söz şudur: Ben eğer anlaşma yapmayı düşünseydim normal Türkiye’ye gelirdim, hiç ağzımı da açmazdım. En fazla yatacağım birkaç aydı. Beni küçültmek istediler dedim. 'Beni öldürmek belki mümkündür, küçültmek asla mümkün değildir.' diyerek savaşımı başlattım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ‘sosyal medya düzenlemesi’ açıklaması: “Bu da bir terör”

"BİZ AİLEMİZİN, EVLATLARIMIZIN CAN DERDİNE DÜŞMÜŞÜZ"

"Bu kahpeler, namussuzlar “Bu adam tanımadığı ülkelerde ailesi ile çocukları ile beraber ne yer ne içer, hangi baskıları yaşar, kendisi güvende midir?” diye düşünmez de “…Türkiye’de bu adamın yakınlarına bunca eziyetler ediliyor, bu adam hâlâ geri adım atmıyor.” demezler; sanki ben YouTuber’mışım veya fenomenmişim ya da anlattığım şeyler masalmış gibi 3 güne bir yeni bir şey anlat diyorlar. Biz ailemizin, yanımızdaki arkadaşlarımızın, evlatlarımızın, kendimizin can derdine düşmüşüz. Bunlar hâlâdaha oyun zannediyorlar. Şerefsiz köpekler, sözde gazeteciler (namuslu olanlar baş tacı), ben bu kadar anlattım da ne yaptınız?"

İslami Uyanış Kurultayı'nda Türkiye'yi Doğu Perinçek’in temsil etti; sosyal medyada gündem oldu

"HEPSİ DELİLLERLE DOĞRULANMIŞ OLAYLAR"

Tarihin en büyük skandalı olarak kabul edilen Amerika Başkanı Nixon’ı istifaya zorlayan Watergate Skandalı’nı, bir ufak hırsızlık vakasını gazetecilik yaparak eşeleyen iki gerçek gazeteci başarmıştır. Benim anlattıklarımdan en az 50 tane hükümet düşerdi ancak bizim gazetecilerin çoğunun namusu aldığı maaş kadar.Büyük bir kısmı da gazetecilik yapıp bu olayları araştıracağına (hepsi de delilleri ile doğrulanmış olaylar) ağızlarından çıkan tek şey “anlaştı”.

Fatih Altaylı: "Çok yakınında birilerinin  Erdoğan’ı zor duruma düşürmek istediğine işaret ediyor"

"OLAYIN MAGAZİNE DÖNMESİNE İZİN VERDİLER"

"Ben kendimi genç kardeşlerimizin gözünde bitirecek böyle bir kahpeliği asla yapmam. Gerçi ne yazık ki genç kardeşlerimiz de verdikleri söze sadık kalmadılar. Olayın magazine dönmesine izin verdiler.

Demirtaş'a Weimar İnsan Hakları ödülü

"AZRAİL İLE BİLE PAZARLIK YAPMAM, KRALLARI TANIMAM"

"Hele bir tane namussuz gazeteci tartışma programında (bu gazeteci sözde muhalif bir gazeteci): “Zaten Sedat Peker gibi insanların lafına güvenilmez.” demiş.. Yüce Allah’a yemin olsun benim şerefim söz konusu olduğunda, biri aileme saygısızlık yaptığında Azrail’le bile pazarlık yapmam, krallarını tanımam! Bayram gününde böyle kötü sözler söylemek istemezdim."

Kaynak: Dokuz8haber