Gazete Emek- Dünyanın dört bir yanındaki medeniyetler yaklaşık dört bin yıldır yeni yılı kutluyor. Ortak bir gelenek haline gelen yılbaşına insanlar sevdikleri, ailesi, arkadaşları veya sevgilisi ile birlikte giriyor. Yeni yıla girmeden önce alışveriş hazırlıkları yapılıyor. Arkadaş veya aile içerisinde yılbaşı çekişleri yapılarak insanlar birbirlerine hediyeler alıyor. Bu özel günde çeşitli yılbaşı oyunları oynanırken, yemekler, kurabiyeler ve eğlenceli pek çok etkinlikler yapılıyor. Geride bırakılan 2023 kimisi için güzel anılar kimisi için de acı günler olarak hatıralara kazınıyor. 2024 yılının gelmesi ile birlikte yeni hayaller, umutlar, beklentiler içine giriliyor. Ailesinden veya arkadaşlarından bu günü uzakta geçiren kişiler resimli, etkileyici, anlamlı, kısa, uzun, komik hoşgeldin ve mutlu yıllar yeni yıl mesajları ve sözleri ile sosyal medya platformları veya cep telefonu üzerinden kutluyor.

Yeni doğan güneş gibi yepyeni bir yılı selamla ve uyandığında tertemiz ocak havasını içine çekip şöyle söyle: “Ben kendime kendim için gerekliyim, sağlıklı, kararlı ve enerjik olmalıyım!” Kıymetinizin bilindiği, keyifli günlerin birbirini kovaladığı huzurlu bir yıl dileğiyle!

Elimizdekilerle mutlu olmayı öğrenebilmek daima huzur verir! Dünyaya sevgiyle bak ki evrenin tüm iyi niyeti ve 2023’in tüm mucizeleri seninle olsun!

Bu yıl ailene daha çok vakit ayır, arkadaşlarınla mutlu anılar biriktir, kendine daha iyi bak, doğru beslen, hayvanları koru ve çevrene saygı duy… İyi bir insan olmak için çok sebebin var! 2023 yılına bir şans ver ve tüm sürprizleri bu yıl bol bol yaşa!

"Yeni bir yıl.. Neler getirip, neler götürecek bilinmez. Dileğim, sağlık, mutluluk, huzur,barış getirsin. Sevdiklerimizi, umutlarımızı, size güzel ne varsa hayatımız da hiç birini götürmesin. Kim neyi özlüyor diliyorsa yanı başında bulsun. Masmavi bir yıl olsun"

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. :) Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.

Sen ve ben aynı ağacın aynı kökünü paylaşıyoruz. Birbirimizden ne kadar uzakta olduğumuz önemli değil, her zaman kalplerimiz beraber olacak. Mutlu Yıllar!

Geçen yıl hayatımda özel bir yıldı çünkü seninle tanıştım. Önümüzdeki yıl özel olacak çünkü şimdiden en iyi arkadaşım sensin! Mutlu yıllar…

Yeni yıl bize yeni umutlar getirir. Sen ve sevdiklerin için de yeni umutların, hayallerin ve bol mutluluğun olduğu bir yıl diliyorum!

Unutulmaz bir arkadaşla unutulmaz anılara... ve daha nicelerine. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

2023 yılının sevgi, bol mutluluk ve hatırlandıkça tebessüm yaratacak samimi anılarla dolu olması dileğiyle… Sağlıklı ve huzurlu nice yıllara!

Yeni yılın başta ülkemizin refahı, yakınlarımızın sağlığı ve hayallerimizin gerçekleştiği güzel günlere şahit olması dileğiyle! Barış ve huzur içinde nice mutlu yıllara!

2023'de daha çok gülmek ve güzel zamanlar geçirmek dileğiyle. Huzurlu, harika bir yıl geçirmen dileğiyle.

Milli Piyango Yılbaşı bileti fiyatları belli oldu: 2023 Çeyrek, yarım tam yılbaşı bileti fiyatları ne kadar? 

Hayatımdaki en büyük değer ailemdir. En büyük varlığım ve en büyük gücüm. En büyük dayanağım ve en yüce mutluluğum… Bu yeni yılda da yanımda olduğunuz, bana güç verdiğiniz için teşekkür ederim. Sağlıkla, mutlulukla, huzurla, hep beraber geçen nice yıllarımız olsun.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Nice Yıllara!

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Yeni yılın umutla geçsin.

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі Yıllar…

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun! .

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar...

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2023 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getireceğini inanıyorum. Mutlu yıllar

Dostlarla birlikte geçen yıllar her zaman bir kayıp değil mazide gülümseyerek hatırlanacak en güzel anılardır. 2023 yılının da dostlarımızla birlikte en güzel şekilde geçirmek dileğiyle mutlu yıllar.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!!

En güzel Kürtçe yeni yıl mesajları - 2023 yılbaşı "Sersala te pîroz be"

Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Önceki yılların verdiği birikim ve tecrübeyle bu yılı da dolu dolu geçirelim hep birlikte! Sevdiklerinizle keyif içinde yeni bir yıl dileğiyle…

Hayatın olumlu yanlarına odaklanıp sevdiklerimize daha çok vakit ayırabileceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2023 geçirmek dileğiyle… Gülücükleriniz yıl boyu daima sizinle olsun!

Dönüp arkana bile bakmak istemeyeceğin kadar muazzam bir yıl geçirmen dileğiyle! 2023 senin için unutulmaz olsun…

Merhaba 2023’üm ilk günü! Bu yıl diğer tüm yıllarımızın seyrini etkileyecek şahane tecrübeler yaşama fırsatı versin hepimize! Sürprizlerle dolu 2023 dileğiyle…

Hayatı ıskalamayacağın ve en çok da “iyi ki” diyebileceğin mutluluklara şahit olman dileğiyle… 2023 senin için yıllarca hatırlayabileceğin şahane bir fotoğraf albümü olsun!

-2023 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakalım ve yarınlara yeni umutlarla koşalım. Ailen ve sevdiklerin hep seninle olsun bu sene de. 2023 hepimize güzel haberler getirsin. Mutlu seneler dilerim!

-Bir sene daha geçti gitti ellerimizden. 2023 de hızla geçecek. Bu sene dolu dolu yaşamak ve verimli işler çıkarmak için bir saat daha geç kalma. O an sen ne istiyorsan yap. 2023’de kazanan sen olacaksın. Mutlu yıllar!

-Ailen, sevdiklerin, eşin, dostun yanındaysa yeni yıl sana daha ne getirebilir ki? Dağ gibi arkanda duran güvendiklerin varsa 2023 senesi sana çoktan hoş gelmiş. İyi ki gelmiş. Bu sene her şey gönlünce olsun ey dost. Mutlu seneler…

-Bu mesaj size ve ailenize en içten selamlarımı iletmek için. Umarım harika bir yıl geçirirsiniz ve bu sefer daha da iyi bir yıl olur sizin için. Yakınlarınızla ve sevdiklerinizle mutlu yıllar dilerim!

-Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2023 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

-Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümіtsіz kalmaman ve hayallerіne kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

-Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

-Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2023 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

-Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

En lezzetli yılbaşı hindisi tarifi: Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

-Her geçen yılda bir yaştan daha gün alırken, dizimdeki morlukların yerini alnımdaki çizgiler alırken, koşu yarışlarında yavaş yavaş geride kalırken yanımda siz vardınız. İlk aşkımda, ilk hayal kırıklığımda, ilk okulum ve mezuniyetimde, ne zaman ardıma baksam desteğinizi gördüm. Birlikte geçen yıllarımız hiç bitmesin ailem. Mutlu yıllar!

-Tatlı anılarla, keyifli zamanlarla dolu bir yıl daha geride kaldı. Geçen yılımı son derece sıradışı kıldın ve bunun sonsuza kadar devam etmesini diliyorum. Seninle birlikte, her dakika benim için eşsiz bir an. Mutlu yıllar…

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

-Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

-Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin

-Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun

-Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

-Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2023 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

-Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

-2023 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2022 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

-Mutluluğunuz, huzurunuz ve dualarınız bu sene de gönlünüzden geçtiği gibi kabul ve makbul olsun. Nice mutlu yıllara..

-Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

-Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar...

-Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...

-Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

-İşte sonunda buldum! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

-Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

-Tüm iş arkadaşlarımın yeni yılını kutlarım. Yeni yılda birlikte nice başarılara adım atmak hedefiyle mutlu yıllar...

Yılbaşını evde geçireceklere özel en iyi 18 yılbaşı film önerisi

Noel-Christmas bayramı nedir, yılbaşından farkı nedir, ne zaman kutlanır? Noel-Christmas bayramı nedir, yılbaşından farkı nedir, ne zaman kutlanır?

KOMİK YILBAŞI MESAJLARI

-Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler, Mutlu Yıllar

-Adam, bu yılbaşı soğuk geçecek demiş. Sanki arada bir haziran ayına denk geliyor!

-Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasman da mı? Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.

-2022'ye elveda, 2023 merhaba hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

-İster inanın ister inanmayın ama sizin eski yıl yeni bir yıl doğurdu.

-Dertlerin zerre kadar ufak, sevinçlerin deniz kadar büyük olsun, yeni yılın kutlu olsun.

-Yeni yıl umut olsun. Yürekler bulut olsun. Her sene sağlık, mutluluk hep bizimle olsun.

-Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

-Ot gibi geçen bir yılın daha sonuna geldik. Bu yılın böyle geçmesinde emeği geçen herkesin Allah'tan cezasını dilerim. Çok amin!

-Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2023 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.

-Akşam içip içip azıtmayın, bu gece eğlenmek zorundasın diktasıyla gerçekten eğlenmeyip bunu bastırmak için daha da azmayın. Kısacası akıllı olun, adam olun!

-Yeni yılda Fenerbahçe'nin şampiyonluğu kadar güzel günleriniz, Galatasaray'ın borcu kadar çok paranız, Beşiktaş'ın seyircisi kadar az derdiniz olsun. Mutlu yıllar.

-Aynı dili dеğil, aynı duyguları paylaşacağımız mutlu, huzurlu vе barış dolu bir yıl gеçirmеniz dilеğiylе.

-Çok zor bir yılı geride bırаktık. Yeni yıl tüm umutlаrınа çiçek аrtırsın, mis kokulu bаhаrı getirsin sаnа. Mutlu yıllаr…

-Yeni yılını tüm yüreğimle kutlаr dаhа nice yıllаr sаğlıklа bаşаrıylа sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

-Türkiye için umutlu, bereketli, 2022’de yаşаnаn tüm olumsuzluklаrın tersinin yаşаnаcаğı bir yıl olmаsını dileriz… Nice Yıllаrа.

-Herkes zamanda yolculuk yapıyor aslında. Anılarıyla geçmişe, hayalleriyle geleceğe… -Hayallerinizin gerçek olması dileğiyle… Nice mutlu yıllara…

-Bu güzel kış gününde kar taneleri ne de güzel anlatıyor birbirine zarar vermeden de yol alabilmenin mümkünlüğünü. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

-Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

-Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2023 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim.

-Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2023 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

-Güneşin etrafa sıcaklık yaydığı gibi 2023 senesinde her daim sıcak, samimimi ve güzel bir hayatın olsun.

-Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Yüzündeki gülümseme ile etrafını aydınlatmaya devam edeceğin, neşenin ve huzurunun her zaman daim olacağı mutlu bir yıl dilerim.

-Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle… Mutlu yıllar.

-Yağan karların verdiği bembeyaz huzuru tüm yıl hissetmeni diliyorum. Her bir günün öncekinden daha güzel geçsin. Güzel senelere.

-Gökyüzünden neşenin ve huzurun yağdığı, hayallerin gerçek olduğu ve her zaman hedeflerinin ötesine ulaşabileceğin güzel bir yıl dilerim. Yeni yılda da neşen ve pozitif enerjin hiç kaybolmasın.

Editör: TE Bilişim