Gazete Emek- Fenerbahçe Kulübü’nde yaklaşan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesinde başkan adayları netleşmeye devam ediyor. Mevcut başkan Ali Koç’un bir dönem daha göreve talip olmasının ardından kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım da aday olmaya karar verdi.

Aziz Yıldırım, Haber Global'e verdiği röportajda; "Arkadaşlarla çarşamba veya perşembe günü basın toplantısı yapacağız ve burada Fenerbahçe'nin kongresinde Fenerbahçe başkanlığına aday olacağımı açıklayacağım. Sizin vasıtanızla da tüm kamuoyuna duyuruyorum" dedi. 

BASIN TOPLANTISI TARİHİ BELLİ OLDU
Aziz Yıldırım, 15 Mayıs Çarşamba günü saat 13.30'da Wyndham Grand Kalamış Otel'de basın toplantısı düzenleyecek.
YÖNETİM LİSTESİ İDDİALARINA YALANLAMA 
Fenerbahçe kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkan adaylığını açıklamasının ardından sosyal medyada çıkan yönetim kurulu listesi haberleriyle ilgili bir açıklama yaptı. 

Aziz Yıldırım, paylaşılan yönetim kurulu listesinin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. 

İşte Aziz Yıldırım'ın o açıklaması;

"Sosyal medyada benim adıma bazı gerçek olmayan yönetim listeleri yayınlanarak dezenformasyon yaratılmaktadır.

Ben henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadım. 15 Mayıs Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetimime / kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim.

Bu tip manipülatif paylaşımlar son derece ayıptır. Daha önce de defalarca ifade ettiğim gibi, benim ağzımdan çıkmayan bu tip yalan bilgilere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim."

NE OLMUŞTU?
Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye başkan adaylığını açıklamasının ardından sosyal medyada Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesine Yahya Ülker, Ferit Şahenk, Ahmet Özokur, İlhan Ekşioğlu, Mahmut Uslu, Abdullah Kiğılı, Nezih Barut, Cihan Kamer, Ahmet Eraslan, Önder Fırat, Ebru Özdemir ve Ozan Balaban'ı aldığı iddia edilmişti. 

Fenerbahçe, deplasmanda Galatasaray’ı 10 kişi ile yendi Fenerbahçe, deplasmanda Galatasaray’ı 10 kişi ile yendi

Editör: şilan