Gazete Emek- Çırağan Caddesi’ndeki Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un dördüncü katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

CADDE TRAFİĞE KAPATILDI

Balkonlardan duman yükseldiği yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Otelde konaklayanlar tahliye edilirken, caddeyi kaplayan yoğun duman Anadolu Yakası’ndan da görülüyor. Çırağan Caddesi de polis ekiplerince trafiğe kapatıldı.

Ayhan Bilgen’den Selahattin Demirtaş’a ilişkin çok tartışılacak sözler! Ayhan Bilgen’den Selahattin Demirtaş’a ilişkin çok tartışılacak sözler!

İBB: TADİLAT YAPILAN 4’ÜNCÜ KATINDA ÇIKTI

İBB'den edinilen bilgiye göre Beşiktaş Yıldız Mahallesi Çırağan Caddesi'ndeki Çırağan Sarayı içerisindeki 5 katlı otelin tadilat yapılan 4. katında sabah saatlerinde yangın çıktı. İhbar saat 11.01'de yapıldı.

İstanbul İtfaiyesi'nin Beyoğlu, İstinye, Şişli, Beşiktaş grupları olay yerinde yangına müdahale ediyor. Çırağan Sarayı’nın otel kısmında tadilat yapılan 4'üncü katta yangın çıktığı, bir üst katında işçilerin kaldığı, ilk bilgilere göre mahsur kalma olmadığı, söndürme çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Yaralı bir kişi ise ambulansla hastaneye götürüldü.