Gazete Emek-  Liberal Demokrat Parti (LDP) sosyal medya hesaplarından bir açıklama paylaşarak, Cumhur İttifakı'na katılacaklarını duyurdu ama kısa süre sonra bu açıklamanın '1 Nisan' şakası olduğu anlaşıldı.

LDP yayımladığı bildiride bir günlüğüne Cumhur İttifakı'nı destekleyeceklerini duyurdu.

Partinin bildirisinde şu ifadeler yer aldı:

TIKLAYIN- Adnan Oktar’dan Süleyman Soylu’ya cezaevinden mektup

“SİYASİ FAALİYETLERİMİZİ YENİDEN YAPILANDIRMAYA KARAR VERDİK”

Ülkemizin bulunduğu coğrafi konumu Dış güçlerin sürekli ülkemize saldırması sonucu 26,5 yıllık siyasi faaliyetlerimizi yeniden yapılandırmaya karar verdik.

Artık ülkedeki tüm yetkilerin tek adama verilmesini, adam kayırmayı liyakatsizliği, yolsuzluğun araştırılmaması gerekliliğini, yolsuzluk ve yoksullukla mücadele edilmemesini, kamu iktisadi teşebbüslerin sayılarının arttırılmasını, üstünlerin hukukunun gerekliliğini, büro elemanlarımızın (yok ama olsa yine savunurduk) pudra şekerli hayatlarını nasıl idame ettirdiklerinin araştırılmamasını, destekliyoruz.

TIKLAYIN- Uyuşturucudan gözaltına alınan AKP'li Kürşat Ayvatoğlu, Nevşin Mengü'ye yaşadıklarını anlattı: “Partiyi üzmemek adına aklıma ilk geleni söyledim”

“CUMHUR İTTİFAKI’NA KATILMA KARARI ALDIK

Kaz dağlarındaki ağaç katliamını son ağaç kesilinceye kadar destekliyoruz. İstanbul Sözleşmesi'nden çıkma konusunda geç kalındığını, uzaya geçiş garantili 4 şeritli otoyol yapılıp ihalenin 5'li yandaşlara verilmesini, kırmızı bültenle aranan şahısların TRT'de her seçim öncesi canlı yayınlarla halka hitap etmesini, TRT'nin özeleştirilmemesini, Sayıştay raporlarının Meclis'e getirilmemesini, lebaleb kongreleri, rektörlerin atanarak göreve gelmesini, sarı taksi plaka uygulaması ile plaka tahditi uygulamasını dünyanın en doğru piyasa şekli olduğunu düşünüyor ve en önemlisi itibardan tasarruf edilmemesini sonuna kadar destekliyoruz.

Bu düşüncelerimizle parti olarak kararımızı verdik. Bu düşüncelerimizi en doğru temsil edebileciğimiz yere 1 Nisan 2021 tarihi 00:01 saatinde Kutsal Cumhur ittifakı’na katılma kararı aldık.  Bu kararımız 24 saat geçerli olup 2 Nisan 2021 saat 00:01'de sona erecektir.  Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

TIKLAYIN- Süleyman Soylu görevden alınacak iddiası! İşte yerine gelecek isim 

Kaynak: Milli Gazete 

Editör: TE Bilişim