Gazete Emek - Ekonomist Özgür Demirtaş, kendisine sataşan sunucu Buket Aydın'a Twitter'dan yanıt verdi.

Yunanistan'ın en popüler adalarından biri olan Mykonos'taki tatil anlarını Twitter hesabından paylaşan Özgür Demirtaş'a "Hiç Çeşme’ye gitmemiş herhalde…" sözleriyle sataştı.

Özgür Demirtaş ise daha önce Aydın'ın gündeme geldiği "patronunun kredi kartını kullandığı "iddiasına gönderme yaparak yanıt verdi.

Demirtaş, "Kredi kartım bana ait" dedi.

Demirtaş’ın göndermesinin ardından Aydın, “Biraz beyni olan herkes bunu anlar” diyerek şu açıklamayı yaptı:

Şu üsluba yanıtımdır. Okan Bayülgenin programında bahsettiğin kart veriyorlar konusu; benimle alakalı bir konu değildir. Senelerdir medya patronlarına yalakalık yapan bazı dinozor genel yayın yönetmeni ve yazar erkeklerin bu kartları kullandığından bahsetmiştim.

Konuşmamın tamamını izleyen ve biraz beyni olan herkes bunu anlar. Ayrıca kendi kartın ama paraları nerelere yaltaklanarak kazanıyorsun o belirsiz ???? zira bu kadar milliyetçiliğin gündem olduğu dönemde sanki Türkiye’de hiç bir şey yokmuş gibi Yunanistan seviciliği…”

YANITINI ALIRSIN”

Demirtaş’ın yanıtı da aynı sertlikte oldu. Ünlü ekonomist, “Buket, Benim iki kulağımın arasında bir organ var adına BEYİN diyorlar. Ben onu kullanarak para kazanıyorum. Bu mesajı da sana ÇEŞME’den yazıyorum. Şansa bak. Sana söyleyebileyim diye bugün Çeşme’de olmam güzel tesadüf. Bir daha tanımadığın insanlara laf etme. Yanıtını alırsın” diyerek karşılık verdi.

Editör: Bekir GÜNEŞ