Gazete Emek - İnce'ye salondaki izleyiciler tepki gösterirken bir katılımcı, "Biz zaten bundan bıktık, bize bu şekilde davranılmasından bıktık. Bunu değiştirmek istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Gelecek hafta yayına girecek olan bölümün tanıtımı da yayınlandı. Tanıtımda Muharrem İnce ile seyirciler arasında yaşanan gergin anlar dikkat çekti.

'MADARA' SÖZÜNÜN ARDINDAN SALONDAN AYRILANLAR OLDU

Muharrem İnce, partisinin basın sözcüsünün eşinin çalıştığı şirketle ilgili sorulan soru üzerine, yanında getirdiği dökümanları gösterdi.

İnce "Bu konuyu açacağınızı biliyordum zaten madara olun diye erken yaptım" dedi. İnce'nin bu sözlerine ise salondan tepki geldi. Bazı seyirciler sözünü geri alarak özür dilemesini istedi.

Bir kadın seyirci ise "Biz zaten bize böyle davranılmasından bıktık. Bugün böyleyseniz yarın iktidara geldiğinizde nasıl olacaksınız?" diye tepki gösterdi. İnce ile yaşanan gerginliğin ardından ise bir çok seyirci salonu terk etti.

Editör: Bekir GÜNEŞ